KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14003082

nr 1400 3082

Hans Norsbo

(1897-1955), Sverige

Signerad, daterad 1950, etsning, 34x25 cm, yttermått inklusive ram: 52x42 cm

Hans Norsbo, född 1897, död 1955, svensk målare och grafiker.

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 31 maj 2021
kl 19:42:30

31/5 19:02:44 1      Vinnande bud

Hans Norsbo

Läs mer om Hans Norsbo